Misia a vízia

 

My v Akune si uvedomujeme, že osobné odporúčanie a skúsenosť je ďaleko viac, než len reklama v médiách. Z tohto dôvodu ponúkame naše prémiové produkty exkluzívne formou osobného odporúčania. Radi rozdeľujeme náš reklamný budget medzi tých, ktorí sa delia s ostatnými o skúsenosti s našimi produktmi. Vychádzame zo skutočnosti, že priatelia si oznamujú dobré správy. Keď objavíte tovar alebo službu, z ktorej máte naozajstný prospech chcete sa o ne podeliť s priateľmi a rodinou. Toto osobné odporúčanie malo vždy svoju vysokú hodnotu a v Akune vďaka týždenným odmenám, pre každého kto túži sa mať lepšie, nadobudlo toto doporučenie nové rozmery.

Naše produkty sú zamerané na optimalizáciu zdravia, kvalitu života, zdravé starnutie, vitalitu, detoxikáciu organizmu a zdravý životný štýl. Špecializujeme sa na oblasť zdravej výživy a wellness. Prinášame na svetový trh ucelenú radu doplnkov stravy najvyššej kvality a účinnosti. Využívame najnovšie poznatky modernej vedy, vlastných znalostí v odbore naturopatie, výskumu účinkov bylín a výroby až po samotnú distribúciu. Dôležitá je pre nás ľahká dostupnosť tovaru s cenovou výhodnosťou, pre každodenné užívanie celej rodiny.

 

Naša spoločnosť

Vlastný certifikovaný závod, moderné riešenie, profesionálny tím odborníkov a jednoduchá dostupnosť ucelenej rady výživových doplnkov stravy na prírodnej bylinnej báze, sú atribúty, ktoré nám zaisťujú postavenie medzi leadermi v oblasti prevencie a posilňovania imunitného systému ľudského organizmu.

Pri vývoji a výrobe produktov je naším hlavným mottom: „Zlepšovanie je nikdy nekončiaci proces“, čo nás zaväzuje neustále pracovať na vylepšovaní a skvalitňovaní našej komplexnej produktovej rady tak, aby sme sa držali na špici svetového vývoja. A to je tiež dôvod prečo naše produkty už vyskúšali a opakovane užívajú milióny ľudí na celom svete.

Ponúkame ZDRAVIE: jedinečné produkty k podpore zdravého životného štýlu. Našou snahou je obmedziť dopady vplyvu modernej priemyselnej spoločnosti na zdravie každého človeka.  

ÚSPECH: možnosť budovania si úspešnej kariéry v jednom z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odborov na svete.

 

AKUNA ponúka:

 • Certifikované produkty mimoriadnej kvality
 • Garanciu kvality
 • Obchodnú príležitosť
 • Sponzorskú podporu
 • Odbornú a marketingovú podporu
 • Zázemie silnej mezinárodnej spoločnosti
 • Možnosť osobného rozvoja
 • Súťažné a motivačné programy
 • Rady a skúsenosti Vedeckej rady
 • Jednoduchý nákup, komplexné služby
 • Zdravie a úspech
 • Peniazovod od Akuny do každej slovenskej rodiny = reziduálny finančný príjem
 
 
 

Vedecká rada spoločnosti AKUNA

Vedecká rada spoločnosti Akuna je zložená z popredných svetových odborníkov z oblasti medicíny, naturopatie a prírodnej medicíny. Vedecká rada dohliada na vývoj a kvalitu produktov, tvorí a overuje receptúry nových účinných prípravkov, ktoré prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu a kvality života ľudí na celom svete.

Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D., M.Sc., A.M.D., D.Hom, D.Acu, C.H.T., N.D.

Zostavil receptúru Alveo, je členom vývojového tímu. Je odborníkom v odboroch výživy, čínskeho lekárstva, herbologie a homeopatie. V posledných desaťročiach zúžitkoval inovačnú, doplnkovú bylinnú a výživovú terapiu priamo vo svojej klinickej praxi. Svoj profesionálny život zasvätil výskumu a vytvoril tak postupy k výrobe prírodných liečivých produktov, ktoré zaujímajú popredné postavenie na medzinárodnom trhu.

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D. – predseda Vedeckej rady

Absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Akadémii prírodnej medicíny (College of Naturopathic Medicine) v Toronte s titulom Doktor prírodnej medicíny (Doctor of Naturopathy). V súčasnej dobe prevádzkuje súkromnú prax v oblasti prírodnej medicíny. Venuje sa výskumu a štúdiu liečby rakoviny, bolesti a chronických ťažkostí. Je činný aj ako poradca v oblasti výživy a životného štýlu. Súčasne je tiež expertom v odbore biologickej medicíny, homotoxikológie, tradičnej čínskej a bylinnej medicíny.


Ing. Michal Kažmirský EUR ING - hlavný technológ

V spoločnosti Akuna zastáva funkciu Research & Development Laboratory Manager. Študoval na Fakulte chemickej a potravinárskej Univerzity v Pardubiciach. Pracoval v oblasti potravinárskych a organických technológií, a pred nástupom do spoločnosti Akuna, 12 rokov pôsobil ako expert chemik Odboru prírodovedného výskumu Kriminalistického a expertízneho ústavu vo vednom odbore Chemical Engineering,  špecializácia Biochemical and Food.

Laboratory Tested
Akuna Highest Quality Certificate
Good Manufacturing Practices
Kosher
FoodSafety Certified